Nasz ostatni koncert

27.04.2013

Lao Che

Kielce

Plac Wolności 1

Potrzebujesz informacji?

Ogranizujesz koncert, imprezę, bankiet?
A może chcesz by zrobił to ktoś za Ciebie?

Zadzwoń do nas!
+48 501 451 279

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 09:00 - 17:00

KONCERT Renata Przemyk AKUSTIK TRIO

10.08.2015

KONCERT Renata Przemyk AKUSTIK TRIO 03.09.2015 KIELCE

03.09.2015 czwartek godz. 20:00
Czerwony Fortepian
ul. Bodzentyńska 10
Kielce

We wrześniu Renata Przemyk ponownie wystąpi w Czerwonym Fortepianie w Kielcach. Jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom i konsekwentnie łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów.


Jej twórczość można określić jako niebanalną, melodyjną. Jej twórczość zyskała pochlebne recenzje wśród publiczności, krytyki muzycznej i przemysłu fonograficznego. Świadczą o tym nagrody przywiezione z festiwali, w których brała udział: główną ze Studenckiego Festiwalu w Krakowie, opolską Karolinkę, sopocką Bursztynową Płytę. Występowała także na festiwalu w Jarocinie i na przeglądzie piosenki aktorskiej we Wrocławiu i Kolonii. Koncertowała również zagranicą: we Francji (Normandia, Bretania, Paryż) i w Nowym Yorku. W plebiscycie "Polityki" i "Wprost" znalazła się w setce najwybitniejszych artystów minionego stulecia. 30 września 2014 ukazała się najnowsza, premierowa płyta artystki – „Rzeźba dnia”.

W Czerwonym Fortepianie w Kielcach wystąpi 3 września o godzinie 20.00.

To kameralny projekt, w którego skład wchodzą oprócz wokalistki (czasem sięgającej po gitarę akustyczną, głównie jednak po instrumenty perkusyjne) świetni instrumentaliści. Zobaczyć i usłyszeć możemy Piotra Wojtanowskiego grającego na basie i gitarze akustycznej, na głównej gitarze akustycznej- Grzegorza Palkę. Artyści sięgają po utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Także po te lubiane, lecz nieco zapomniane ale nie brakuje również tych najnowszych. Z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie. Dają się słyszeć subtelności, które wcześniej były jedynie dopełnieniem a teraz mile zaskakują jako walor główny.

Koncert, choć bardziej nastrojowy od tych, które znamy z dużych sal czy plenerów, jest pełen zaskakujących zwrotów, energii, wirtuozerskich rozwiązań aranżacyjnych. Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz, co za tym idzie, przekaz wszystkich piosenek, które nabierają przez to zupełnie nowej wartości dla odbiorcy. Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają, że odbiór tego projektu jest wyjątkowo przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, równie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności.

Renata Przemyk – wokal, gitara, darabuka, akordeon, dzwonki, kalimba, cymbałki i inne instrumenty perkusyjne
Grzegorz Palka– gitara akustyczna
Piotr Wojtanowski – gitara basowa, gitara akustyczna

Konieczne rezerwacje telefoniczne tel. 501 451 279
Bilety: 70 zł

Zapraszamy do zakupu biletów wstępu na koncert w siedzibie naszego Impresariatu Artystycznego w Kielcach oraz w zakładach pracy województwa świętokrzyskiego. Istnieje możliwość wysłania wejściówek pocztą polską.

Wszelkie informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 501 451 279 mail: koncerty@decoartmedia.pl oraz w siedzibie naszego Impresariatu Artystycznego w Kielcach ul. Bodzentyńska 10 lokal 301 III piętro.

 

Nasi partnerzy