Nasz ostatni koncert

27.04.2013

Lao Che

Kielce

Plac Wolności 1

Potrzebujesz informacji?

Ogranizujesz koncert, imprezę, bankiet?
A może chcesz by zrobił to ktoś za Ciebie?

Zadzwoń do nas!
+48 501 451 279

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 09:00 - 17:00

VII urodziny klubu UltraViolet - koncert Rui Carlos Ferreira

08.05.2015

VII urodziny klubu UltraViolet - koncert Rui Carlos Ferreira ex Bad Boys Blue

Przyszedł już czas, aby wszystkim obecnym i przyszłym klubowiczom UltraViolet w Kielcach przybliżyć i uchylić rąbka tajemnicy o największej klubowej imprezie roku 2015.

Nocne kuriozum zabawy rozpocznie się już w piątek 12 czerwca od godziny 22:00 rytmami najgorętszych lat 70, 80 i 90 z kulminacją cyklu: Back to the ROOTS, do której zdążył wszystkich przekonać i tak mocno przyzwyczaić kielecki klub muzyczny.

Impreza, o której piszemy to zwieńczenie klubowego roku, a mianowicie: VII urodziny klubu UltraViolet, na które serdecznie zapraszamy.

Na tę wieczór klub przygotował kilka niespodzianek jak na klub UltraViolet przystało.

Gwiazdą wieczoru będzie: Rui Carlos Ferreira ex legendarny wokalista zespołu BAD BOYS BLUE.

(Carlos urodził się w Mozambiku, w południowo-wschodniej części Afryki. Obecnie na stałe mieszka w Anglii. Urodzony showman, człowiek o niespożytej energii i radości bycia na scenie, wokalista utalentowany muzycznie i utrzymujący świetny, żywiołowy kontakt z publicznością. Polskiej publiczności dał się poznać nie tylko jako wokalista Bad Boys Blue. Można było go również zobaczyć w popularnych serialach telewizyjnych takich jak "13 Posterunek" czy "Londyńczycy", a także w kilku filmach, np. "Testosteron" czy "Enak". Jako aktor występował również w Teatrze Rozmaitości w spektaklu "Uroczystość". W 2005 roku Carlos został prezenterem widowiska muzycznego "Stratosfera" w TVP 1. W 2006 poprowadził kolejny muzyczny program "Party to Learn", tym razem dla TVN. Jako warm-upper przez lata współpracował z telewizją TVN - m. in. przy produkcji programów "Milionerzy", "Big Brother" i "Wybacz mi" - oraz z Polsatem przy "Idź na Całość". We wrześniu 2011 roku, po wspólnym koncercie Bad Boys Blue w Niemczech - Freital, drogi artystyczne obu muzyków rozeszły się. Dziś Rui Carlos Ferreira sygnuje swą artystyczną działalność własnym nazwiskiem.)

Muzycznej energii przez resztę nocy dostarczać będzie zza konsolety dj J z mnóstwem kawałków z największych Światowych list przebojów.

Nie zabraknie pysznych i nowoczesnych przekąsek od partnera imprezy: Ten Smak mieszczącego się w Kielcach na ul. Przecznica 6.

Na tę okazję specjalnie dla Państwa wraz z firmą Bar10ders przygotowany będzie letni Cocktail bar na którym będziecie Państwo mogli zasmakować palety najmodniejszych drinków serwowanych na całym Świecie, a w kulminacyjnym punkcie zasmakujemy klubowego szampana i przegryziemy wszystko pysznym tortem pod płaszczem deszczu confetti!!!

Przed rozpoczęciem wieczoru zapraszamy do letniej strefy ogrodowej Coffee Zone już od godziny 15:00 mieszczącej się w zewnętrznej części klubu UltraViolet, aby pozytywnie napoić się energią Słońca, atmosferą relaksu, spróbować pysznych kawiarnianych frykasów od lodów, kaw, ciast, a kończąc na wysublimowanych lekkich drinkach przygotowujących do szalonej imprezy, a podczas imprezy prosto z naszego ogrodu będziemy serwować grillowane przekąski.

Świętuj z nami i bądź częścią imprezowej historii na mapie Kielc !!!

===========================================================

Wstęp od 23 roku życia . Klub zastrzega sobie prawo do selekcji.

Bilety przedsprzedaż 30zł, a w dniu koncertu 40zł.

Bilety i informacje w Kielcach Impresariat Artystyczny Decoart Media ul. Bodzentyńska 10 lokal 301, tel. 501451279, mail: koncerty@decoartmedia.pl

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

Ilość miejsc ograniczona.

 

Nasi partnerzy