Potrzebujesz informacji?

Ogranizujesz koncert, imprezę, bankiet?
A może chcesz by zrobił to ktoś za Ciebie?

Zadzwoń do nas!
+48 501 451 279

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 09:00 - 17:00

BARTOSZ OGRODOWICZ

Bartosz Ogrodowicz– polski kompozytor, instrumentalista z Wrześni. Od 2009r. realizuje projekt solowy wykonując autorski repertuar. Tworzy  rock progresywny/symfoniczny z elementami muzyki filmowej na instrumentach klawiszowych. Jego muzyka to daleka droga po najgłębszych  zakątkach ludzkiej duszy, której głównym celem jest przekazywanie

emocji  poprzez dźwięk. Jesienią 2010 roku ukazała się jego pierwsza płyta  „Forsaken”. Są to instrumentalne kompozycje, ponieważ są rzeczy, o  których nie da się powiedzieć czy też napisać, a można wyobrazić. Pod  koniec 2011 roku ukazał się singiel „The Legend of the Lost Land”, który  jest zapowiedzią nowej płyty, a premiera planowana jest na drugą połowię  2012 roku. Materiał został mile przyjęty w Polsce i za granicą, co  potwierdzają liczne recenzje oraz audycje radiowe.

Do tej pory emitowano go m.in. w Polskim Radio Opole, Polskim Radio PiK, Radio Uniwersytetu Warszawskiego TeamRadio, Radio Politechniki  Warszawskiej Radio Aktywne, ProRadio, Megastacja Rock, Radio Sygnały, OsRadio (Niemcy). Pojawiło się również kilka przychylnych recenzji,  materiał doceniono również za granicą, magazyny z Włoch, USA, Finlandii, Kanady, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Anglii i Niemiec zamieściły recenzje na swoich oficjalnych stronach.

Filmy - YouTube
Kontakt

Paweł Kwiecień

decoartmedia.pawelkwiecien@interia.pl
GSM: +48 501 451 279


KONCERTY

GSM: +48 501 451 279 
koncerty@decoartmedia.pl

 

Wszelkie prośby o autografy

GSM: +48 501 451 279 
autografy@decoartmedia.pl

 

Nasi partnerzy