Potrzebujesz informacji?

Ogranizujesz koncert, imprezę, bankiet?
A może chcesz by zrobił to ktoś za Ciebie?

Zadzwoń do nas!
+48 501 451 279

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 09:00 - 17:00

PIĘKNI I MŁODZI

PIĘKNI I MŁODZI zespół specjalizuje się w obsłudze muzycznej imprez okolicznościowych. Są energiczni, ambitni, otwarci na wszelakie propozycje z Państwa strony. Dysponują sprzętem muzycznym i oświetleniowym na wysokim poziomie. Z nimi każda impreza będzie niezapomniana.

Skład zespołu: 

Dawid – wokalista oraz wodzirej każdego przyjęcia. Student Wokalistyki Jazzowej w Lublinie. Od 6 lat prowadzi różne imprezy z coraz większym powodzeniem i zadowoleniem klientów. Tylko on zna sposoby jak rozgryźć najbardziej „oporne” towarzystwo.

Magdalena – wokalistka o charakterystycznym i pięknie brzmiącym altowym głosie. Ozdoba całego zespołu. Zajmuje się także prowadzeniem zabaw dla dzieci (komunie, festyny, urodziny itd.). Jej doświadczenie to ponad 7 lat regularnego grania różnych imprez okolicznościowych. 

Daniel – akordeonista, klawiszowiec, wokalista, wodzirej. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Łomży. Jeden z najlepszych akordeonistów w regionie. Najmłodszy członek zespołu. Mimo młodego wieku ma za sobą bogaty bagaż doświadczeń.

Filmy - YouTube
Kontakt

Paweł Kwiecień

decoartmedia.pawelkwiecien@interia.pl
GSM: +48 501 451 279


KONCERTY

GSM: +48 501 451 279 
koncerty@decoartmedia.pl

 

Wszelkie prośby o autografy

GSM: +48 501 451 279 
autografy@decoartmedia.pl

 

Nasi partnerzy